سوالات متداول

چند مورد از سوالات متداول و پرتکرار کاربران پنل که شاید برای شما هم پیش بیاید. درصورتی که سوالی در مورد نحوه خرید از سایت، محصولی خاص و یا هر مورد دیگری دارید با ما درمیان بگذارید. پشتیبانی آنلاین سایت ۲۴ساعته در خدمت شما می‌باشد.امنیت اسکریپت به دلیل استفاده از فریم ورک لاراول و رعایت نکات امنیتی بسیار بالا بوده و غیرقابل نفوذ هست.


علاوه بر صفحات محصول، سئو و ساختار اسکیمای بسیار حرفه ای صفحات سرویس‌ها، دسته‌بندیها، صفحه اصلی، مطالب و ... به صورت هوشمند و اتوماتیک اضافه شده است.


هر سرویس صفحه اختصاصی خودشو داره و به راحتی میتونین توو نتایج گوگل خودتون رو بالا بکشین


هر سرویس دهنده ای که به ذهنتون میرسه رو میتونین ادد کنین. جاست ان اودر پنل باشه یا یک پنل دیگه یا یک پنل تازه کار


بخش درون ریزی محصولات از سرویس دهنده ها کاملا اتوماتیک هست و قیمت های سرویس ها با تعیین قیمت اولیه دلار از توو تنظیمات اتوماتیک تولید میشه


از صفحه سرویس‌ها و یا صفحه خود هر سرویس، هم قیمت لحظه ای پنل سرویس دهنده تون رو میتونین ببینین هم قیمتی که خودتون گذاشتین


موجودی شارژ حسابتون تووی هر سرویس دهنده ای از داخل پنل ادمین قابل مشاهده هست


همه کاربرهای سایت که ثبت نام کردند، میتونن روند فعال شدن سفارششون رو لحظه به لحظه ببینن و ادمین سایت هم به این مشخصات دسترسی داره


پنل ادمین دارای بخش پنل ایمیل و پیامکی هست که کنترل کامل روی پیامهای ارسالی و سرویس دهنده تون داشته باشین. همچنین اکثر درگاه‌های بانکی کشور و سامانه‌های پیامکی به پنل اضافه شدند و پشتیبانی می‌شوند.


قابلیت مسدودسازی کاربران، اجبار به تائید آدرس ایمیل و شماره همراه موقع ثبت نام یا ورود از امکانات نمونه پنل می‌باشد. قابلیت تعریف قیمت‌ها اختصاصی برای هر کاربر و تغییر و کنترل کامل روی اطلاعات کاربران هم از ویژگی های دیگر پنل می باشد.


بله. بخش سوالات متداول هر سرویس که انتهای صفحه قرار میگیرد و به سوالات عمومی کاربران پاسخ می‌دهد. امکان تعریف سوالات متداول اختصاصی برای تک تک محصولات به صورت سفارشی در پنل ادمین فراهم شده است.


بله. سیستم حرفه ای و زیبای نظرات برای سرویس های سایت اضافه شده تا کاربران بتوانند نظرات خود را به اشتراک بگذارند. تمامی نظرات نیازمند تائید ادمین برای نمایش می‌باشند.


بله. امکان تغییر در ظاهر سایت و حتی استفاده از قالب اختصاصی بدون مشکل و با ساختار استاندارد وجود دارد و قالب‌های جدیدی برای پنل نیز طراحی و ارائه خواهد شد. همچنین اکثر کدهای بک اند سایت که جهت اضافه کردن امکانات، توابع، ویژگی‌ها، تنظیمات و آپشن‌های جدید می‌باشد، قابلیت ویرایش و شخصی سازی برای استفاده شخصی را دارند. تنها بخشی از کدهای بک اند که مربوط به سیستم لایسنس و تنظیمات هسته پنل است قابل ویرایش نمی‌باشد.


تنظیمات حرفه ای و کنترل کامل روی بخش‌های مختلف صفحه اصلی، صفحه ورود، ثبت نام و ... امکان شخصی سازی را از طریق پنل ادمین را دارند. همچنین الگوهای پیامکی، ایمیل و نوتیفیکیشن‌ها قابلیت ویرایش کامل دارند. تنظیمات رنگبندی، تصاویر بخش‌های مختلف و متون صفحه اصلی و سایر صفحات اصلی سایت نیز امکان ویرایش کامل را دارند.